http://www.blackappleservis.com/wp-content/uploads/2021/01/servisler.jpg

Servisler

Neleri Tamir Ediyoruz

grassy-service
Hayatımızın Bir parçası haline gelen akıllı telefonlarımızdan artık bir an bile ayrı kalmak neredeyse imkansız hale geldi. BlackApple olarak akıllı telefonlarınızın onarımını gözünüzün önünde yapıyor ve hemen teslim ediyoruz.

iPhone Servis

grassy-service

Her anımızı kaydedebildiğimiz aksiyon kameralarımız için hızlı bir servis hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. GoPro teknik servis hızlı kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

GoPro Servis

grassy-service

Apple iPad artık iş ve sosyal hayatımızın bir parçası mailleriniz, sunumlarınız, projelerinizin yanı sıra sosyal medya hesaplarınızı sürekli takip edebildiğiniz tabletleriniz için bir desteğe ihtiyacınız varsa servisimize başvurabilirsiniz.

iPad Servis

grassy-service

Müziği sürekli yanında taşıyanlar müziksiz asla yapamam diyenler arızalanan iPod’larınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. iPod teknik servis hızlı kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

iPod Servis

grassy-service

Arızalanan yavaşlayan yada güncelleştirmek isteğiniz MacBooklarınız ile ilgili aynı sonuç alabileceğiniz hızlı bir teknik servis imkanı sunuyoruz Servisimizde gerçekleştirdiğimiz tüm onarımlara 90 gün boyunca BlackApple garantisi veriyoruz.

Mac Servis

grassy-service

Ekran sorunları, yazılım sorunları ve daha fazlası!

Watch Servis

İstatistiklerimiz

9798

iPhone Onarımı

1522

iPad Onarımı

3522

MacBook Onarımı

1063

GoPro Onarımı

faq

S.S.S

Sık Sorulan Soruları İnceleyin

Servisimize gelmeden önce randevu almanız gerekmez. Servisimizde ekran değişimleri sadece 60 dakikada yapılır.

Hayır silinmez, ekran değişimi sadece parça değişimi ile yapılan bir işlemdir herhangi bir yazılım işlemi gerektirmez. Cihazınızda ki bilgiler nasıl bıraktıysanız o şekilde durur.

Servisimizde ekran değişimleri ekran dokunmatik modüle olarak yapılır değişim sonrası cihazınız dokunmatiği ilk günkü gibi çalışır hiçbir performans kaybı olmaz.