https://www.blackappleservis.com/wp-content/uploads/2021/01/7-1.jpg

Samsung’un yeni 4 çekirdekli modeli Galaxy SIII için kesin piyasaya ayında çıkacağına dair güçlü bir iddia var.

ZDNet Güney Kore sitesi tarafından ortaya atılan iddianın kaynağı Samsung’un resmi reklam ve pazarlama ajansı olan Cheil Worldwide firması. Firma çalışanının aktardığı bilgilere göre Galaxy S3 modeli Nisan ayında İngiltere’den başlamak üzere global olarak satışa sunulacak.
 İddia doğruysa önümüzdeki kısa bir süre içerisinde Galaxy SIII modelinin lansmanını beklemeye başlayabiliriz.
Firma çalışanı Galaxy SIII modelinin tanıtımı için dünya çapında oldukça büyük reklam etkinlikleri hazırlandığını belirtiyor.
 Henüz resmi bir açıklama olmadığı için iddianın doğruluğu şu an için belirsiz. Ancak piyasaya çıkış tarihi olarak yılın ikinci çeyreği, pek çok kaynak tarafından ısrarla belirtilen bir tarih. Bu bakımdan güçlü bir ihtimal olarak değerlendirilebilir.
Galaxy SIII modelinin gecikmesinin sebebi ise Samsung’un 3G ve LTE/4G versiyonlarının piyasaya çıkış tarihi arasında fark olmasını engellemek ve iki versiyonu da aynı anda piyasaya sürmek olarak gösteriliyor.
Son gelen iddialar Samsung’un Galaxy SIII modelinde Cortex-A9 tabanlı 1.5GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Exynos 4412 işlemci, Mali-T604 grafik birimi, 8MP kamera, 4.8 inçlik Full HD çözünürlüklü köşeden köşeye ekran, 8MP kamera, seramik arka kasa özelliklerini kullanacağı konularına odaklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir