https://www.blackappleservis.com/wp-content/uploads/2021/01/7-1.jpg

BlackApple yazılım ve donanım konusundaki tecrübeleri uzun yıllara teknisyenleri ile, İstanbul Bağdat caddesindeki adresinde MacBook Air teknik servis hizmeti vermektedir.

Orijinal Yedek Parça

Servisimizde MacBook Air için sadece orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

Ücretsiz Arıza Tespit

Servisimizde arıza tespiti için ücret alınmamaktadır

 

Macbook Air  teknik servis hizmetlerimiz şu şekildedir;

●   Tüm Macbook’lara özel LCD panel ekran değişimi
●   Klavye değişimi – onarımı
●   Topcase (üst kasa) değişimi
●   Track Pad değişimi – onarımı
●   İşletim sistemi (O.S.) sorunlarının giderilmesi ve program kurulum desteği
●   Sistem kurulum ve güncelleme işlemleri
●   Tüm donanımsal arızalar için teknik servis desteği

MacBook Air Pil Değişimi
MacBook Air Pil Değişimi

 

 

 

 

 

 

MacBook Air’a ait bilgiler

MacBook Air’deki beşinci nesil Intel Core işlemciler, daha fazla şey yapabilmeniz için size daha fazla zaman verir. Buna bir de diğer akıllı ve verimli özellikler eklenince, elinize inanılmaz miktarda bir güç geçmiş olur. Üstelik, kendisi yok denecek kadar hafiftir.

Güç

MacBook Air‘deki kompakt flash depolama sayesinde, büyük bir pil için oldukça geniş bir yer bulunur. Enerji açısından verimli beşinci nesil Intel Core mimarisiyle birlikte çalışan bu pil, bazı etkileyici rakamlara sahiptir. 11 inç model tek bir şarjla 9 saate kadar, 13 inç model ise 12 saate kadar pil ömrü sağlar. Bu, size tüm gün boyunca internette sörf yapmanız veya iTunes’dan film izlemeniz için gereken gücü sağlar. MacBook Air‘i 3 saatten fazla uyku modunda tuttuğunuzda, pil ömrünü 30 güne kadar koruyabilen bekleme moduna girer.1 Ve Power Nap özelliğini etkinleştirirseniz, bilgisayarınız uykudayken bile yeni e-postaları ve takvim davetiyelerini alabilirsiniz.

İşlemci

MacBook Air, gücünü beşinci nesil Intel Core i5 ve i7 işlemcilerden alır. Bu ultra etkili mimari, daha az enerji tüketirken yüksek performans sağlamaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece her istediğinizi her zamankinden daha uzun süre boyunca yapmaya devam edebilirsiniz. Üstelik, Intel HD Graphics 6000 işlemci, özellikle oyunlarda ve grafiklerin yoğun olarak kullanıldığı diğer görevlerde farkını hissedeceğiniz gelişmiş bir performans da sunar.

Bağlantı

MacBook Air, ultra hızlı 802.11ac Wi‑Fi teknolojisini destekler. AirPort Extreme ve AirPort Time Capsule de dahil bir 802.11ac baz istasyonuna bağlandığında, wireless performansı 802.11n Wi‑Fi teknolojisine göre 3 kata kadar daha hızlıdır.2 Üstelik, Wi‑Fi kapsama alanınız da genişler. Bluetooth teknolojisi sayesinde, MacBook Air’i hoparlör ve kulaklık gibi Bluetooth özellikli aygıtlara bağlayabilirsiniz. Böylece kablolardan tamamen bağımsız olursunuz, ama kesinlikle bağlantıda kalırsınız.

features_display_main

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir