iPhone SE ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPhone SE onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

iPhone SE LCD Değişimi

iPhone SE Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPhone SE LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPhone SE Touch iD Değişimi

Servisimizde iPhone SE Touch ID değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPhone SE Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone SE’nizin pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone SE Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPhone SE’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone SE Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPhone SE’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone SE Kamera Değişimi

iPhone SE’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone SE kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone SE Kasa Değişimi

iPhone SE’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPhone SE Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPhone SE’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone SE Hoperlör Değişimi

iPhone SE’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone SE Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone SE Kulaklık Jack Değişimi

iPhone SE’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPhone SE Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone SE Ses Entegresi Değişimi

iPhone SE’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone SE Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone SE Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPhone SE’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPhone SE Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone SE Wifi Modüle Değişimi

iPhone SE’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone SE Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.