iPhone 6S Servis

iPhone 6S ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPhone 6S onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

iPhone 6S LCD Değişimi

iPhone 6S Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPhone 6S LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPhone 6S Touch iD Değişimi

Servisimizde iPhone 6S Touch iD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPhone 6S Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 6S’nuzun pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone 6S Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPhone 6S’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone 6S Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPhone 6S’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone 6S Kamera Değişimi

iPhone 6S’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 6S kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone 6S Kasa Değişimi

iPhone 6S’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPhone 6S Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPhone 6S’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Hoperlör Değişimi

iPhone 6S’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 6S Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Kulaklık Jack Değişimi

iPhone 6S’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPhone 6S Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Ses Entegresi Değişimi

iPhone 6S’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6S Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPhone 6S’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6S Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Wifi Modüle Değişimi

iPhone 6S’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6S Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.