iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone 5S Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 60 dakika içerisinde değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 5S LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 5S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5S Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 5S pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone 5S Ahize Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini duyamıyor musunuz? iPhoneların kronik bir problemi olan ahize (İç Kulaklık) probleminiz olabilir.Servisimize gelerek ahize (İç Kulaklık) değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 5S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5S Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 5S Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 5S kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone 5S Ön Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 5S kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone 5S Ses Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone 5S Açma Kapatma Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapatma) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. iPhone 5S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5S Hoparlör Değişimi

Telefonunuzun hoparlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 5S Hoparlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 5S Mikrofon Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı taraf sesinizin gelmediğinden mi şikayetçi? Servisimize gelerek mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 5S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5S Anakart Onarımı

Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz.

iPhone 5S Sıvı Teması Tamiri

iPhonelar sıvı ile temas ettiklerinde pillerinden ayrılamadıkları için çok çabuk oksitlenmeye başlar.Bu gibi durumlarda mümkün olan en kısa sürede servisimize başvurmanız gerekmektedir. iPhone 5S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5S Yazılım Güncelleme

Telefonunuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada yeterli hafıza olmadığı için güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.

2 thoughts on “iPhone 5S Servis

  1. ayfon 5s suya düştü anakart yandı anakart tamiri değişimi olabılıyo mu oluyorsa ücreti ne lkadar olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir