iPhone 5 Ekran Değişimi

iPhone 5 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 60 dakika içerisinde değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 5 LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 5 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5 Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 5 pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone 5 Ahize Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini duyamıyor musunuz? iPhoneların kronik bir problemi olan ahize (İç Kulaklık) probleminiz olabilir.Servisimize gelerek ahize (İç Kulaklık) değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 5 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 5 Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 5 kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone 5 Ön Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 5 kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone 5 Ses Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone 5 Açma Kapatma Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapatma) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. iPhone 5 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5 Hoparlör Değişimi

Telefonunuzun hoparlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 5 Hoparlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 5 Mikrofon Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı taraf sesinizin gelmediğinden mi şikayetçi? Servisimize gelerek mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 5 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5 Anakart Onarımı

Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz.

iPhone 5 Sıvı Teması Tamiri

iPhonelar sıvı ile temas ettiklerinde pillerinden ayrılamadıkları için çok çabuk oksitlenmeye başlar.Bu gibi durumlarda mümkün olan en kısa sürede servisimize başvurmanız gerekmektedir. iPhone 5 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone 5 Yazılım Güncelleme

Telefonunuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada yeterli hafıza olmadığı için güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.

1 thoughts on “iPhone 5 Servis

  1. Merhaba,

    İphone 5 telefonumun ekranında sol tarafda dikey beyaz çizgiler oluştu. Ekranın sol tarafdaki dokunmatiği çalışmıyor. Tamir edebilir misiniz? Fiyatı ne olur? Garantisi Kasım 2014’de doldu.

    Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir