iPad Pro ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPad Pro onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

iPad Pro Dokunmatik Değişimi

iPad Pro Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz. Servismizde iPad Pro Dokunmatik değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPad Pro LCD Değişimi

iPad Pro Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPad Pro LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPad Pro Touch iD Değişimi

Servisimizde iPad Pro Touch iD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPad Pro Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPad Pro’nuzun pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPad Pro Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPad Pro’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPad Pro Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPad Pro’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPad Pro Kamera Değişimi

iPad Pro’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPad Pro kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPad Pro Kasa Değişimi

iPad Pro’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPad Pro Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPad Pro’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Pro Hoperlör Değişimi

iPad Pro’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPad Pro Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Pro Kulaklık Jack Değişimi

iPad Pro’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPad Pro Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Pro Ses Entegresi Değişimi

iPad Pro’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPad Pro Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Pro Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPad Pro’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPad Pro Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Pro Wifi Modüle Değişimi

iPad Pro’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPad Pro Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.