iPad Mini 2 ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPad Mini 2 onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

iPad Mini 2 Dokunmatik Değişimi

iPad Mini 2 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz. Servismizde iPad Mini 2 Dokunmatik değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPad Mini 2 LCD Değişimi

iPad Mini 2 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPad Mini 2 LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPad Mini 2 Touch iD Değişimi

Servisimizde iPad Mini 2 Touch iD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPad Mini 2 Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPad Mini 2’nuzun pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPad Mini 2 Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPad Mini 2’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPad Mini 2 Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPad Mini 2’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPad Mini 2 Kamera Değişimi

iPad Mini 2’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPad Mini 2 kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPad Mini 2 Kasa Değişimi

iPad Mini 2’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPad Mini 2 Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPad Mini 2’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Mini 2 Hoperlör Değişimi

iPad Mini 2’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPad Mini 2 Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Mini 2 Kulaklık Jack Değişimi

iPad Mini 2’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPad Mini 2 Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Mini 2 Ses Entegresi Değişimi

iPad Mini 2’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPad Mini 2 Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Mini 2 Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPad Mini 2’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPad Mini 2 Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Mini 2 Wifi Modüle Değişimi

iPad Mini 2’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPad Mini 2 Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.