iPad Air 2 ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPad Air 2 onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

iPad Air 2 Dokunmatik Değişimi

iPad Air 2 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz. Servismizde iPad Air 2 Dokunmatik değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPad Air 2 LCD Değişimi

iPad Air 2 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPad Air 2 LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPad Air 2 Touch iD Değişimi

Servisimizde iPad Air 2 Touch iD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPad Air 2 Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPad Air 2’nuzun pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPad Air 2 Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPad Air 2’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPad Air 2 Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPad Air 2’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPad Air 2 Kamera Değişimi

iPad Air 2’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPad Air 2 kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPad Air 2 Kasa Değişimi

iPad Air 2’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPad Air 2 Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPad Air 2’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Air 2 Hoperlör Değişimi

iPad Air 2’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPad Air 2 Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Air 2 Kulaklık Jack Değişimi

iPad Air 2’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPad Air 2 Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Air 2 Ses Entegresi Değişimi

iPad Air 2’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPad Air 2 Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Air 2 Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPad Air 2’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPad Air 2 Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad Air 2 Wifi Modüle Değişimi

iPad Air 2’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPad Air 2 Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.