iPad 3 (New) ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPad 3 (New) onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

iPad 3 (New) Dokunmatik Değişimi

iPad 3 (New) Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz. Servismizde iPad 3 (New) Dokunmatik değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPad 3 (New) LCD Değişimi

iPad 3 (New) Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPad 3 (New) LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPad 3 (New) Touch iD Değişimi

Servisimizde iPad 3 (New) Touch iD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPad 3 (New) Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPad 3 (New)’nuzun pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPad 3 (New) Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPad 3 (New)’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPad 3 (New) Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPad 3 (New)’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPad 3 (New) Kamera Değişimi

iPad 3 (New)’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPad 3 (New) kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPad 3 (New) Kasa Değişimi

iPad 3 (New)’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPad 3 (New) Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPad 3 (New)’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad 3 (New) Hoperlör Değişimi

iPad 3 (New)’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPad 3 (New) Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad 3 (New) Kulaklık Jack Değişimi

iPad 3 (New)’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPad 3 (New) Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad 3 (New) Ses Entegresi Değişimi

iPad 3 (New)’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPad 3 (New) Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad 3 (New) Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPad 3 (New)’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPad 3 (New) Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPad 3 (New) Wifi Modüle Değişimi

iPad 3 (New)’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPad 3 (New) Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.