BlackApple olarak elektronik konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizi GoPro üzerinde de sürdürüyoruz ve siz değerli müşterilerimize GoPro servis hizmeti sunuyoruz. GoPro’nuzda oluşan her türlü problem için bize başvurabilirsiniz.

Servis desteği verdiğimiz GoPro Modelleri

gopro-9-black-servis
Hero 9 Black
gopro-8-black-servis
Hero 8 Black
gopro-7-black-servis
Hero 7 Black
goprp-7-silver-servis
Hero 7 Silver
gopro-hero-7-white-servis
Hero 7 White
gopro-6-black-servis
Hero 6 Black
GoPro Hero 5
Hero 2018
Hero 4
Hero +
Hero 2014
Hero 3+ Hero 3

Ekran Değişimi

Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek değiştirebilirsiniz. Servisimizde LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. Ekran Değişimi için Stok sorunuz.

Şarj Soketi Değişimi

GoPro’unuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Şarj soketi değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Kayıt Tuşu Değişimi

Kayıt tuşu çok sert basma, darbe yada sıvı ile temas etmesi gibi durumlarla arızalanabilir. Servisimizde kayıt (Shutter)tuşu değişimi orijinal parçası ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Açma Kapatma Tuşu Değişimi

Açma kapatma tuşu çok sert basma, darbe yada sıvı ile temas etmesi gibi durumlarla arızalanabilir. Servisimizde açma kapatma tuşu değişimi orijinal parçası ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Mikrofon Değişimi

Kaydedilen videolarda ses çıkmıyorsa bu sorun GoPro içerisindeki dahili mikrofondan kaynaklanmaktadır. Servisimizde mikrofon değişimi orijinal parçası ile garantili olarak yapılmaktadır.

Anakart Onarımı

Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz.

Sıvı Teması Tamiri

GoPro Hero 5 ve sonraki modeller su geçirmez yapıya sahiptir fakat bazen kapakların açık kalması yüzünden su geçirebilir. Sıvı ile temas etmiş GoProlar için servisimizden destek alabilirsiniz.

Yazılım Güncelleme

GoPro’nuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.