https://www.blackappleservis.com/wp-content/uploads/2021/01/7-1.jpg

Dünyanın en popüler aksiyon kamerası üreticisi (ki kendileri “çok yönlü” demeyi tercih ediyor) GoPro’nun ürettiği Hero 4 hakkında bilmeniz gereken öne çıkan özellikler bu yazıda.

kiralık gopro istanbul

1 – Tüm Zamanların en Gelişmiş GoPro ‘su!

HERO4 Black tüm zamanların en gelişmiş GoPro ‘su. Geliştirilmiş görüntü kalitesi ve 2 kat daha hızlı işlemci ile 2x daha hızlıdır. Saniyedeki kare oranında artış sağlar. Böylece Emmy ödüllü GoPro performansını bir üst seviyeye taşımaktadır. Yüksek çözünürlükte 4K 30fps ve 2.7K 50fps video, yüksek kayıt hızlı 1080p 120fps video kaydı ile sürükleyici çekimler yapabilirsiniz. Yeni  Protune™ ayarları hem video hem fotoğraflar üzerinde manüel kontrol imkanı sağlayarak sizlere Renk, Asa (ISO), Pozlama (Exposure) ve daha fazlasına erişmenize olanak tanıyacaktır.HERO 4, 40 metreye kadar su geçirmezdir. HERO4 Black saniyede 30 kareye varan 12mp fotoğraf imkanı tanır, geliştirilmiş ses kaydı eklendiğinde HERO4 Black kuşkusuz hayatınıza dair kayıtlar için en iyi çözümdür.

gopro kiralama2 – 2x kat Performans

2 kat daha güçlü işlemci, 2x daha hızlı, saniyeye düşen kare oranı daha iyi görüntü sağlar. HERO4 Black daha keskin, detaylı ve zengin görüntüler sunar. Yeni özellikler ve teknolojiler ile birleşerek, geliştirilmiş ses kaydı ve kullanılabilirlik, Wi-Fi kablosuz bağlantı ve fazlası ile, GoPro HD Hero 3 Black Edition ve GoPro HD Hero 3 Plus Black Edition‘dan daha gelişmiş HERO4 Black tüm zamanların en yüksek performanslı GoPro ‘sudur!

gopro kira

3 – 4K 30pfs (4x 1080p) Görüntü Çözünürlüğü

4K 30 fps, 2.7K 50 fps, 1080p 120 fps — HERO4 Black aksiyon kameralar arasında, yüksek çözünürlüklü, bu derece kuvvetli yüksek kare oranı sunan ilk kameradır. Zamanının pahalı ve ulaşımı zor kameralarının yerine,HERO4 Black, gerçek profesyonel video kalitesini küçük bir body’de sunmaktadır. Sarsıcı netlik, akıcı ve yumuşak Slow Motion (ağır çekim), sinema kalitesinde kayıtlar, HERO4 Black hepsini sizlere sunmakta.

kiralık gopro hd hero 4

4 – Hızlı ve Güçlü Fotoğraflama Özelliği

12 MP seri çekim, saniyede 30 kare, HERO4 Black kaçırmak istemediğiniz anları yakalayacak! Tek fotoğraf çekimi ya da zaman aralıklı (Time Lapse) çekimler yapın, 0.5 sn ila 60 sn arası ayarlayarak fotoğraflar çekebilirsiniz.

kiralık gopro fiyatları

5 – Gece çekimleri için yeni gelişmiş ayarlar

HERO4 Black ile gece gökyüzünü yepyeni yöntemlerle fotoğraflayın. Yeni Night Photo ve Night Lapse modları sizlere pozlama (Exposure) üzerinde 30 sn’yelere varan kontrol imkanı sunmaktadır. Night Photo ve Night Lapse sizlere daha önce fotoğraflama imkanı bulamadığınız düşük ışık ortamlarında çekimler yapma şansı tanıyacaktır.

gopro nereden kiralanır

6 – Wi-Fi + Bluetooth Bağlantısı ile Kontrol, Ön İzleme ve Paylaşım

HERO4 Black‘i yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı ile, GoPro App bağlantısı, Smart Remote 2 kumandasıyla kullanabilirsiniz. GoPro App telefonunuzu ya da tabletinizi uzaktan kumandaya çevirerek, sizlere canlı görüntü, bütün ayarlama ile manüel özelliklere uzaktan ve rahatça ulaşım imkanı sunmaktadır. Kolaylıkla kayıt yapabilir, çekim ve kayıtlarınızı izleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Akıllı uzaktan kumandasıyla birden çok GoPro kamerayı 180m’ye kadar uzaktan kontrol imkanı bulabilirsiniz.

gopro kira ücreti

7 – En iyi anlarınızı #tag’leyin!

HERO4 Black ‘in en yeni ve ilginç özelliklerinden birisi HiLight Tag özelliği. Bu özellik ile yeni HERO4, kayıt sırasında anahtar anlarınızı işaretleme imkanı tanıyor. Böylece tekrar izleme sırasında video kurgulanırken ya da paylaşırken rahatlıkla ve hızla ulaşabilme imkanı bulabiliyorsunuz. Bu işlem için ayrılmış tuşa basmanız yeterli, kameranızdan GoPro APP üzerinden ya da akıllı kumanda ile rahatlıkla #tag oluşturabilirsiniz.

gopro kamera

8 – Otomatik Düşük Işık Modu

HERO4 Black‘in otomatik düşük ışık modu akıllıca en ideal düşük ışık modu hızlarını ayarlayarak size en iyi performansı sunacaktır. Kamera ayarlarınızı değiştirmeden aydınlık alanlardan karanlığa rahatlıkla geçebilirsiniz.

gopro kirala

9 – QuickCapture Modu

Bize göre HERO4 Black‘in en güzel özelliklerinden biri bu. Çünkü önceki modellerde çekime girmek için bir kaç butona art arda basmak zorundaydınız. Ama bu yeni QuickCapture modu ile fark ettiğiniz anda anı yakalayabilirsiniz. GoPro‘nuz tek tuşlu bir kameraya dönüşecek, bir tuşla açılarak aynı anda kayıt etmeye başlayacaktır. Bir kere basarak video kaydını başlatın, tuşa basılı tutup 2 sn bekleyerek Time Lapse fotoğraf çekimine başlayın.

kiralık gopro kamera

10 – Protune Modu

Protune, kameranızın full performansını ortaya çıkaracaktır, düşük sıkıştırma, sinema kalitesinde optimizasyonu, profesyonel prodüksiyonlarda rahatlıkla kullanılabilir, gelişmiş kontrol seçenekleri sayesinde daha etkili şekilde, fotoğraf ve videolara müdahale etme imkanı bulacaksınız. Yaratıcı yanınız ayarlanabilir renk, ISO, Beyaz Dengesi, Keskinlik ve Pozlama ayarlarını rahatlatıcı kontrol etmenizi sağlayacak. GoPro kameralariçinde en geniş manüel kontrol imkanının tadını çıkartın!

BONUS:

-Profesyonel Audio Performansı

Yeni güçlü ses sistemi ile HERO4 Black, temiz ve High Fidelity (doğala en yakın ses) kayıtlar yapma imkanı tanıyor. Yeni son teknoloji mikrofon 2x dinamik menzil sağlarken yeni yazılım sayesinde yumuşak ve doğal kayıtlar almanıza olanak tanıyacaktır. Bütünleşik ADC (analogtan dijitale çevirici) sayesinde HERO4 Black daha fazla çeşitlilik sağlayarak profesyonel harici mikrofonları kullanarak ses kayıtları almanıza imkan tanır, ister ses kaydı alın ister konser kaydı yapın.

Geliştirilmiş Kamera Kontrolü

HERO4 Black, kamera ayarlarına daha hızlı ve etkin şekilde ulaşmanıza ve müdahale etmenize izin verecek şekilde yenilendi. Basitleştirilmiş menüler, ulaşım ve kullanım kolaylığı daha önce olmadığı kadar kolay hale getirmekte.

GoPro App + Yazılım

Gopro deneyiminizi Gopro APP ve GoPro Studio ile genişleterek zenginleştirin. GoPro APP sizlere kameranızı uzaktan akıllı telefon yada tablet yardımı ile kontrol etmeniz için imkan tanımakta. İçeriğinizi sosyal medya ağlarında paylaşabilir, görüntüleyebilir, en yeni ve iyi videoları GoPro kanalında izleme şansı bulabilirsiniz. Gopro Studio ile yeni GoPro tarzı videolarını oluşturabilir ve dünya ile paylaşabilirsiniz!

GoPro arızaları ve problemleri ilgili tüm sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0216 3606090

1 thoughts on “GoPro Hero 4 Black Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik

  1. merhabalar elime hemen hemen hiç kullanılmamış hero4 black geçti kayıt esnasında oldukça ısınıyor sebebi ne olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir