GoPro Hero 3 ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan GoPro Hero 3 onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

GoPro Hero 3 LCD Değişimi

GoPro Hero 3 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Şarj USB Port Değişimi

GoPro Hero 3 Cihazınızın şarj soketi (USB Port) kırıldıysa, cihazınız şarj olmuyorsa, cihazınızın bilgisayar bağlantısında problem varsa servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Şarj Soketi (USB Port) değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Lens Değişimi

GoPro Hero 3 Cihazınızın Lens’i kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Lens değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Ön Panel Değişimi

GoPro Hero 3 Cihazınızın Ön paneli kırıldıysa, çatladıysa, görüntüsü eskidiyse servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Ön Panel değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Açma Kapama (On/Off) Tuşu Değişimi

GoPro Hero 3 Cihazınızın Açma Kapama (On/Off) Tuşu çalışmıyorsa, tutukluk yapıyorsa, tuşa basmakta zorlanıyorsanız servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Açma Kapama (On/Off) Tuşu değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Kayıt (Record) Tuşu Değişimi

GoPro Hero 3 Cihazınızın Kayıt (Record) Tuşu çalışmıyorsa, tutukluk yapıyorsa, tuşa basmakta zorlanıyorsanız servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Kayıt (Record) Tuşu değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Wifi Tuşu Değişimi

GoPro Hero 3 Cihazınızın Wifi Tuşu çalışmıyorsa, tutukluk yapıyorsa, tuşa basmakta zorlanıyorsanız servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Wifi Tuşu değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Açılmıyor Arızası Onarımı

GoPro Hero 3 Cihazınızın Çalışmıyorsa, aniden kapandıysa ve hiç açılmıyorsa, sert bir şekilde darbe aldıysa, Su Altı kabı olmadığı bir anda cihaza sıvı geldiyse Ana kartında bir arıza olmuş olabilir servisimize gelerek Ana kart onarımı yaptırabilir yada yenisiyle değiştirebilirsiniz değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Ana kart onarımı ve değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Yazılım Güncellemesi

GoPro Hero 3 Cihazınızın Versiyonunu yükselmek istiyorsanız, Cihazınızda yazılım hatası varsa, Cihazınız aniden kapandıysa ve hiç açılmıyorsa servisimize gelerek Yazılım Güncellemesi yaptırabilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Yazılım Güncellemesi sırasında orijinal Firmware dosyası kullanılır.

GoPro Hero 3 Diğer Arızalar

GoPro Hero 3 cihazınızda oluşan tüm problemlerinizle ilgili bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.