GoPro Hero 3 Plus ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan GoPro Hero 3 Plus onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

GoPro Hero 3 Plus LCD Değişimi

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Plus Şarj USB Port Değişimi

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın şarj soketi (USB Port) kırıldıysa, cihazınız şarj olmuyorsa, cihazınızın bilgisayar bağlantısında problem varsa servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus Şarj Soketi (USB Port)  değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Plus Lens Değişimi

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın Lens’i kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus Lens değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Plus Ön Panel Değişimi

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın Ön paneli kırıldıysa, çatladıysa, görüntüsü eskidiyse servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus Ön Panel değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Plus Açma Kapama (On/Off) Tuşu Değişimi

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın Açma Kapama (On/Off) Tuşu çalışmıyorsa, tutukluk yapıyorsa, tuşa basmakta zorlanıyorsanız servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus Açma Kapama (On/Off) Tuşu değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Plus Kayıt (Record) Tuşu Değişimi

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın Kayıt (Record) Tuşu çalışmıyorsa, tutukluk yapıyorsa, tuşa basmakta zorlanıyorsanız servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus Kayıt (Record) Tuşu değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Plus Wifi Tuşu Değişimi

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın Wifi Tuşu çalışmıyorsa, tutukluk yapıyorsa, tuşa basmakta zorlanıyorsanız servisimize gelerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus Wifi Tuşu değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Plus Açılmıyor Arızası Onarımı

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın Çalışmıyorsa, aniden kapandıysa ve hiç açılmıyorsa, sert bir şekilde darbe aldıysa, Su Altı kabı olmadığı bir anda cihaza sıvı geldiyse Ana kartında bir arıza olmuş olabilir servisimize gelerek Ana kart onarımı yaptırabilir yada yenisiyle değiştirebilirsiniz değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus Ana kart onarımı ve değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

GoPro Hero 3 Plus Yazılım Güncellemesi

GoPro Hero 3 Plus Cihazınızın Versiyonunu yükselmek istiyorsanız, Cihazınızda yazılım hatası varsa, Cihazınız aniden kapandıysa ve hiç açılmıyorsa servisimize gelerek Yazılım Güncellemesi yaptırabilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 3 Plus Yazılım Güncellemesi sırasında orijinal Firmware dosyası kullanılır.

GoPro Hero 3 Plus Diğer Arızalar

GoPro Hero 3 Plus cihazınızda oluşan tüm problemlerinizle ilgili bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.