https://www.blackappleservis.com/wp-content/uploads/2021/01/7-1.jpg

Apple Watch almak için uzun kuyruklar oluşturan insanları görmemize sayılı günler kalmış durumda. Apple, akıllı saati olan Apple Watch için rehber videolarını yayınladı.

2014’te adlarından çok bahsedilmiş olsa da akıllı saatlerin yılı 2015 olacak gibi görünüyor, Samsung, LG ve Sony gibi büyük markaların yanına 2015 itibariyle pazarın bir diğer büyük oyuncusu olan Apple da gelmiş durumda. Peki tanıtıldığı günden beri herkesin dikkatini üstünde toplamayı başaran Apple Watch nasıl çalışıyor ?

Teknoloji meraklılarını ikiye bölmeyi başaran Apple Watch, kimileri tarafından çok sevilmiş olsa da büyük bir kesimin de eleştirilerine maruz kalmış durumda. Akıllı saat kavramını geçen yılın akıllı saatlerinden ileriye taşıyamayan cihaz, özellikle fiyat konusunda büyük eleştiriler almış durumda, Apple Watch’ın fiyatı 350 dolardan başlayıp 12 bin dolar gibi fiyatlara kadar çıkabiliyor.

Fiyatı yüksek bulunsa da tasarımı pek beğenilmemiş olsa da Appleekosistemini destekleyen çok az cihaz olduğu için ve tabii ki bir Appleürünü olduğu için yüksek satış rakamları yakalayacağını söylemek yalnış olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir