https://www.blackappleservis.com/wp-content/uploads/2021/01/7-1.jpg

Apple ilk kez bütün iPhone ve iPad kullanıcılarını bir iOS güncellemesini test etmeye davet etti.

Teknoloji devi Apple’ın iPhone ve iPad için iOS geliştiricileri ve öncelikli müşterilerine iOS yazılımının testi için bir ön izleme sürümünü daha önce de görmüştük.

Apple ilk kez bütün iPhone ve iPad kullanıcılarını bir iOS güncellemesini test etmeye davet etti. Teknoloji devi, geliştiricileri ve teknolojiye meraklı iPhone ve iPad sahiplerini muhtemelen bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen iOS 8.3’ün ön izlemesini indirmek için bir kayıt sayfası duyurdu.

1426228586_145b802ed3abb4b6ace9345626a683d4ios.0.0.png.resized800.png

Ancak sayfada beta programına kayıt şansını sınırlı sayıda kullanıcıya verdi. Ve sınırlı ön izleme sürümüne iOS kullanıcılarının yoğun ilgisi olunca kayıtlar anında doldu. Apple Beta Yazılım Programı sayfasında Apple kimliğinizle giriş yaptığınızda karşınızda OS X Beta Yazılım Programı’na katılma bağlantısını görüyorsanız, iOS 8.3 ön izlemesine kayıt şansınız kalmamış oluyor. Apple, iOS 8.3’ün ön izleme testini indirme ve test etme için tekrar yeni bir fırsat tanırsa, iOS 8.3’ü test etmeniz mümkün olabilir.

iOS’in 8.2 versiyonu 9 Mart pazartesi günü Apple Watch etkinliği ile birlikte yayınlanmıştı. Apple, masaüstü ve mobil yazılımın ön izleme sürümünün gelecekteki ürünlerinin şekillendirilmesinde yardımcı olacağını umduklarını söyledi.

Önizlemeye kayıt olan bir milyondan fazla insan iOS 8.3 yazılımı test etmek ve son özelliklerini ön izleme şansına sahip olacak.

Haber: http://www.teknolojioku.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir