iPhone 7 Servis

iPhone 7 ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPhone 7 onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

 

iPhone 7 LCD Değişimi

iPhone 7 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPhone 7 LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPhone 7 Touch iD Değişimi

Servisimizde iPhone 7 Touch ID değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPhone 7 Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 7’nizin pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone 7 Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPhone 7’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone 7 Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPhone 7’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone 7 Kamera Değişimi

iPhone 7’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 7 kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone 7 Kasa Değişimi

iPhone 7’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPhone 7 Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPhone 7’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 7 Hoperlör Değişimi

iPhone 7’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 7 Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 7 Kulaklık Jack Değişimi

iPhone 7’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPhone 7 Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi

iPhone 7’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone 7 Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 7 Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPhone 7’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPhone 7 Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 7 Wifi Modüle Değişimi

iPhone 7’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone 7 Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.