iPhone 6S Plus Servis

iPhone 6S Plus ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPhone 6S Plus onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

iPhone 6S Plus LCD Değişimi

iPhone 6S Plus Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPhone 6S Plus LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPhone 6S Plus Touch iD Değişimi

Servisimizde iPhone 6S Plus Touch iD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPhone 6S Plus Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 6S Plus’nuzun pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone 6S Plus Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPhone 6S Plus’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone 6S Plus Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPhone 6S Plus’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone 6S Plus Kamera Değişimi

iPhone 6S Plus’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 6S Plus kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone 6S Plus Kasa Değişimi

iPhone 6S Plus’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPhone 6S Plus Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPhone 6S Plus’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Hoperlör Değişimi

iPhone 6S Plus’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 6S Plus Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Kulaklık Jack Değişimi

iPhone 6S Plus’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPhone 6S Plus Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Ses Entegresi Değişimi

iPhone 6S Plus’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6S Plus Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPhone 6S Plus’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6S Plus Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Wifi Modüle Değişimi

iPhone 6S Plus’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6S Plus Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.