iPhone 6 Plus Servis

iPhone 6 Plus ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPhone 6 Plus onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.

iPhone 6 Plus LCD Değişimi

iPhone 6 Plus Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 1 saat içinde değiştirebilirsiniz Servismizde iPhone 6 Plus LCD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır

iPhone 6 Plus Touch iD Değişimi

Servisimizde iPhone 6 Plus Touch iD değişimi orjinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır.

Not: Apple cihazlarında Touch id değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucu çalışmamaktadır yalnızca home tuşu olarak işlem yapmaktadır

iPhone 6 Plus Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 6 Plus’nuzun pilini orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone 6 Plus Sleep/Wake Açma/kapatma Button Değişimi

iPhone 6 Plus’nuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapama) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz

iPhone 6 Plus Volume (Ses) Button Flex Değişimi

iPhone 6 Plus’nuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Kamera Değişimi

iPhone 6 Plus’nızın kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 6 Plus kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone 6 Plus Kasa Değişimi

iPhone 6 Plus’nızın kasasında deformasyon mu var? darbeye bağlı olarak eğilme yada zedelenme mi var ? Cihazınızın kasasından kozmetik olarak şikayetçi misiniz? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirip cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Lightning Port (Şarj Soketi) Değişimi

iPhone 6 Plus’nız şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Hoperlör Değişimi

iPhone 6 Plus’nızın hoperlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 6 Plus Hoperlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Kulaklık Jack Değişimi

iPhone 6 Plus’nızın kulaklık soketinde (jack) sorun mu var ? Kulaklık takmanıza rağmen ses alamıyor musunuz? Servisimize gelerek iPhone 6 Plus Kulaklık Jack değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ses Entegresi Değişimi

iPhone 6 Plus’nızın seslerinde problem varsa konuşmada sesiniz gitmiyor ve gelmiyorsa zil sesi çalmıyorsa ses entegreniz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6 Plus Ses entegresi değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Besleme Entegresi (Power iC) Değişimi

iPhone 6 Plus’nız hiç açılmıyor mu? şarjının çok çabuk mu bitiyor? Cihazınızda ısınma Problemi mi var? Yan sanayi şarj kullanımı sonucu yada yanlış voltajdan dolayı besleme entegreniz bozulmuş olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6 Plus Besleme Entegresi (Power ic) değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Wifi Modüle Değişimi

iPhone 6 Plus’nınız Wi-fi ağlarını bulamıyorsa wi-fi menüsü aktif olmuyorsa wi-fi de sürekli kopma oluyorsa wi-fi modüle’ünüz arızalanmış olabilir. Servisimize gelerek iPhone 6 Plus Wi-fi Modüle değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.